Erard FLAK800+
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
FLAK allows you to hide away the cables of your audiovisual installation, to place and connect your mobile devices, to store your chargers or your remotes.
Docking shelf :
Screw-in (wall screws included)
For a PC/Tablet up to 14 inches
Tablet dimensions : 340 x 233 mm
Dimensions of the drawer : 250 x 150 x 45 mm
Steel, black epoxy paint finish
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Product colour | White, Black |
| Placement supported | Wall |
| Housing material | Plastic, Steel |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Depth | 250 mm |
| Height | 854 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |



