Erard FLAK1100
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
FLAK allows you to hide away the cables of your audiovisual installation, to place and connect your mobile devices, to store your chargers or your remotes.
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable cover |
| Product colour | White |
| Placement supported | Wall/ceiling |
| Housing material | Plastic |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 132 mm |
| Depth | 17 mm |
| Height | 1100 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |



