Erard 037900 TV mount/stand 127 cm (50") Black
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
Manual-swivel floor stand; 3 adjustable screen heights
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 76.2 cm (30") |
| Maximum screen size | 127 cm (50") |
| Mounting type | Floor |
| Minimum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Height adjustment | Yes |
| Swivel angle range | -20 - 20° |
| Cable management | Yes |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 860 mm |
| Depth | 448 mm |
| Other features | |
|---|---|
| Number of products included | 1 pc(s) |
