Erard AMER002430 Black
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 15 kg |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Depth | 20 mm |
| Height | 130 mm |

