Erard APPLIK 045004
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Minimum screen size | 76.2 cm (30") |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75") |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 200 x 100 mm |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 300,300 x 100,300 x 200,300 x 400,400 x 100,400 x 200,400 x 400 |
| Number of displays supported | 1 |
| Distance to the wall (min) | 1.6 cm |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Depth | 625 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.85 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |




