Erard INTEGRA600T 2.54 m (100") Black
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
Mount for screens from 40" to 100", VESA max 600x400. Tilts up to -15° Maintenance position, for an easy access to the rear of the screen. Maximum screen weight supported : 120kgs !
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 120 kg |
| Minimum screen size | 101.6 cm (40") |
| Maximum screen size | 2.54 m (100") |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 100 x 100,100 x 150,150 x 100,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 300,300 x 100,300 x 200,300 x 400,400 x 100,400 x 200,400 x 400,400 x 300,500 x 200,500 x 300,600 x 200,600 x 300,600 x 400 |
| Number of displays supported | 1 |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 15° |
| Distance to the wall (min) | 4.5 cm |
| Distance to the wall (max) | 8 cm |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Depth (max) | 4.6 cm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 4.75 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pair(s) |










