Erard STANDiT 400
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Minimum screen size | 76.2 cm (30") |
| Maximum screen size | 132.1 cm (52") |
| Mounting type | Floor |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 200,300 x 300,400 x 400 |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Height adjustment | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Thickness | 5 cm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 320 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 900 g |
-
Maksimal vægt kapacitet
-
Maksimal skærmstørrelses kompatibel
-
Monterings interface kompatibilit
-
Monteringstype
