Erard TiLTiT 400 Black
Beskrivelse
Beskrivelse
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 400 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Tilt angle range | 0 - 25° |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 500 mm |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 2.9 kg |
| Other features | |
|---|---|
| Screen size compatibility | 762 - 1320.8 mm (30 - 52") |


