Erard WILL Camera shelf
Beskrivelse
Beskrivelse
Camera shelf for Will 1600XL
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Shelf |
| Product colour | Black |
| Housing material | Glass, Steel |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Height adjustment | Yes |
| Compatibility | WILL 1600XL |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Depth | 178 mm |
| Width | 240 mm |
-
Type
