Erard KANA Shelf
Sendes fra fjernlager
Leveres normalt indenfor 7 dage
Beskrivelse
Beskrivelse
AV device shelf for the KANA stands - Max. load 5kg
Specifikationer
Specifikationer
| Features | |
|---|---|
| Product type | Wall mount |
| Product colour | White, Black |
| Placement supported | Wall |
| Housing material | Plastic, Steel |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 340 mm |
| Depth | 250 mm |
| Height | 854 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |



