OMB Slim 400 139.7 cm (55") Black
Beskrivelse
Beskrivelse
Slim 400
Universal wall support for monitor and tv.
Specifikationer
Specifikationer
| Mounting | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum screen size | 139.7 cm (55") |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 200,300 x 300,400 x 400 |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Distance to the wall (max) | 2.8 cm |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 440 mm |
| Depth (max) | 2.8 cm |
| Height | 413 mm |
